Treća pobeda crno-belih u Regionalnoj ligi

Partizan je upisao i treću pobedu u Regionalnoj ligi. U četvrtom kolu na Banjici je pobedio splitski POŠK sa 7:6 (3:0, 1:1, 1:3, 2:2).

Crno-beli su odlično počeli i poveli sa 3:0 u četvrtom minutu. Imali su i 4:1 u drugoj deonici i sa tim rezultatom se otišlo na veliki odmor.

Gosti su u trećoj četvrtini uspeli da izjednače (4:4), ali Beograđani su vratili prednost (5:4) pred odlučujuću četvrtinu. U poslednjoj deonici igralo se gol-za gol. Mornar je poslednji put izjednačio na 1.39 pre kraja (6:6), ali već u sledećoj akciji Manojlović je pogodio za konačan rezultat i pobedu od 7:6.

Partizan – POŠK 7:6 (3:0, 1:1, 1:3, 2:2)

Bazen Banjica. Gledalaca: 200. Sudije: Golijanin i Rak. Isključenja: Partizan 10, Mornar 7.
    Partizan: Rističević, Kasum, F. Janković 1, Lukić, Lazić 1, Tomić 1, M. Janković 1, Andrejević 1, Manojlović 1, Radanović, Radonjić, Aksentijević 1, Belopavlović, Vučinić.
    POŠK: Podrug, Bego, Divković 1, Begović 1, Vuleta 1, Vukić 1, Penava, Gadža, Bebić, Delić 1, Kunac 1, Borovčić, Sunara, Butić.

Ostali rezultati

Jadran Carine – Budva 15:3 (3:1, 4:1, 4:0, 4:1)
    Jug KO – HAVK Mladost 11:8 (2:1, 4:1, 3:4, 2:2)
    Jadran Split – Primorac 7:8 (0:1, 1:3, 4:2, 2:2)
    Mornar BS – Primorje EB 8:7 (3:2, 3:2, 1:1, 1:2)

Plasman: Jug 12, Mladost 9, Jadran Carine 9, Partizan 9, POŠK 6, Mornar 6, Primorac 3, Primorje 3, Jadran Split 3, Budva bez bodova.