Koje je godište Vaše dete?

Da li ima plivačke sposobnosti?

Zvanična prezentacija Vaterpolo kluba PARTIZAN

Super liga: Treći trijumf crno-belih

Partizan je u četvrtom kolu Super lige došao do planiranih bodova, pobedom nad Naisom na Banjici- 8:5 (3:1, 3:1, 1:2, 1:1), upisavši tako treći trijumf u sezoni

Crno-beli su kontrolisali meč od početka. Međutim, Nišlije su u drugoj polovini meča propisno namučili Beograđane, čija pobeda,ipak, ni u jednom trenutku nije bila u opasnosti.

Početkom treće četvrtine Partizan je poveo sa 7:2. Posle toga Nišlije, predvođeni raspoloženim golmanom Lazićem, su uspele da “suze” svoju odbranu, a u tome su im sa nekoliko grešaka u napadu pomogli i domaći. Mreža gostiju mirovala je 12 i po minuta, tokom kojih je Nais postigao tri gola i prišao na 7:5. Partizan je na vreme sredio svoje redove i preuzeo sve konce igre u svoje ruke. Prekinuo je seriju gostiju, a iskusni Aksentijević je 3 minuta pre kraja postigao konačan rezultat.

Crno-beli su igrali sa 13 vaterpolista, jer meč je zbog isključenja u meču sa Zvezdom, propustio centar Đorđe Lazić.

Već u sredu vaterpolisti Partizana igraju meč petog kola Super lige, gostovaće Valjevu. Susret na bazenu SC “Petnica” počinje u 20 časova.  Tri dana kasnije Beograđane očekuje  megdan sa Jugom na Banjici u 13. kolu Lige šampiona

Partizan – Nais 8:5 (3:1, 3:1, 1:2, 1:1)

Bazen Banjica. Gledalaca: 150. Sudije: Stefanović i Virijević (obojica Beograd). Igrač više: Partizan 8 (3), Nais 7 (3). Dva igrača više: Partizan 1 (0).

Partizan: Rističević, Kasum, F.Janković, Dori, Tomić 1, M.Janković 1, Andrejević, Manojlović 3, Radanović, Radonjić , Aksentijević 2, Belopavlović, Vučinić. Trener: Ćirić.

Nais: Lazić, Mitrović 1, Pavičić, Ivetić 1, Đorđević, M.Milošević, Omerović,Đurđević, Živić, Šilj 1, Bolović 2, D.Milošević, Stoiljković, Stanković. Trener: Luković.

Ostali rezultati trećeg kola

Radnički – Vojvodina 7:8 (1:1,3:2,0:3,3:2)
    Zemun – Crvena zvezda 8:18 (1:3, 0:6, 6:4, 1:5)
    Šabac – Valjevo Gorenje 17:13 (4:1,5:3,3:3,5:6)
    Plasman: Šabac 12, Partizan 10, Vojvodina 10, Crvena zvezda 9, Radnički 3, Valjevo 3, Nais i Zemun bez bodova.