Koje je godište Vaše dete?

Da li ima plivačke sposobnosti?

Zvanična prezentacija Vaterpolo kluba PARTIZAN

Poraz u Budimpešti u poslednjem kolu Lige šampiona

U poslednjem, 14. kolu Lige šampiona Partizan je u Budimpešti izgubio od OŠC-a. Mađarski tim je slavio sa 14:6.

Ni za jednu ni za drugu ekipu ovaj susret nije imao takmičarski značaj, jer su ranije izgubile šanse za prolaz dalje.

Domaći su odlično počeli, poveli sa 3:0, ali Partizan je u drugoj četvrtini počeo da se vraća, smanjio je na 3:2, a na veliki odmoe OŠC je otišao sa dva gola prednosti (5:3).Gostujući tim se držao do sredine treće četvrtine, kada je zaostajao tri gola (7:4). U nastavku su domaćini, predvođeni srpskim centrom Nemanjom Uboovićem (3 gola), bili efikasni u napadu i vrlo sigurni u odbrani i došli do pobede.

Mladi prvi tim Partizana je izuzetno naporno takmičenje u Ligi šampiona završio bez boda, a do kraja sezone ga očekuje još sedam kola Super lige Srbije.

OŠC – Partizan 14:6 (3:0, 2:3, 5:3, 4:0)

Bazen OŠC-a. Gledalaca: 300. Sudije: Ome (Nemačka) i Manea (Rumunija). Isključenja:OŠC 10, Partizan 13. Peterci: OŠC 1 (0), Partizan 1 (0)

OŠC: Bistranji, Dr. Brguljan 1, Burijan 1, Ranđelović, Salamon, Kovač 2, Hegediš 1, Seman 2, Erdelji 1, Tot 1, Bundšuh 2, Ubović 3, Barabaš. Trener: Tot
    Partizan: Rističević, Kasum, Vučinić 1, Lukić, Lazić 1, Tomić, M. Janković, Andrejević 2, Manojović, Radanović, Radonjić, Aksentijević 2, Belopavlović. Trener: Ćirić.