Skip to content

Partizan I pobednik Trofeja Beograda!

Trofej Beograda, takmičenje koje se tradicionalno održava u organizaciji Vaterpolo saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom gradskog Sekretarijata za sport i omladinu, odigran je u bazenu SC “Pinki”. Učestvovali su dečaci rođeni 2008. godine i mlađi i ekipa Partizana I je u sva četiri meča zabeležila pobede sa visokom razlikom – Crno-bela dominacija od početka turnira!

Druga pozicija pripala je Zemunu koji je pobedio, u vrlo izjednačenoj borbi za srebro, Beograd, kome je pripala bronza. U poslednjem kolu nije bilo iznenađenja, pa je Zemun zadržao drugu poziciju na tabeli, a bronza je pripala Beogradu. Četvrto mesto osvojio je tim Banja Luke, a peti je bio Partizan 2.

Medalje igračima i pehar najboljoj ekipi je uručio Novica Todosijević, predstavnik Sekretarijata za sport Grada Beograda.

Trofej Beograda 2019

Prvo kolo
Partizan 2 – Banja Luka 8:9
Partizan 1 – Beograd 16:7
Slobodan Zemun

Drugo kolo
Beograd – Banja Luka 12:8
Partizan 1 – Zemun 16:7
Slobodan Partizan 2

Treće kolo
Banja Luka – Partizan 1 4:27
Zemun – Partizan 2 12:5
Slobodan Beograd

Četvrto kolo
Zemun – Beograd 9:8
Partizan 2Partizan 1 5:21
Slobodna Banja Luka

Peto kolo
Beograd – Partizan 2 8:5
Banja Luka – Zemun 10:14
Slobodan Partizan 1

Plasman
1 Partizan 1 12
2 Zemun 9
3 Beograd 6
4 Banja Luka 3
5 Partizan 2 bez bodova.