Da li ima plivačke sposobnosti?

Zvanična prezentacija Vaterpolo kluba PARTIZAN

Kanonadom do bodova u Valjevu

Crno-beli su zabeležili i četvrtu pobedu u Super ligi Srbije.

U petom kolu,prema očekivanju, savladali su Valjevo na bazenu Petnica u Valjevu sa 19:10. Posle izjednačene prve četvrtine (3:3), Partizan je u drugoj deonici prelomio meč, pa je do poluvremena stekao prednost od 8:3. Odbrana nije idealno funkcionisala, ali crno-beli su bili efikasni u napadu i stigli do ubedljive pobede.

U sledećem kolu, 2. maja Partizan će biti gost Šapca, a u međuvremenu, u subotu 28. aprila dočekaće Jug u 13. kolu Lige šampiona. Meč sa Dubrovčanima počinje u 18.30. Cene ulaznica su 350 i 700 dinara.

Valjevo Gorenje – Partizan 10:19 (3:3,0:5, 5:5, 2:6)

Bazen Petnica. Sudije:Raković i Kiš. Isključenja: Valjevo Gorenje 9, Partizan 14. Peterci: Valjevo Gorenje 3 (3)

Valjevo Gorenje: Brakočević, Panajotović 1, Mitrović, Marković, Radulović 3, Rackov 4, Matović 1, Mitrović, Lukić, Bosić 1, Đorđević, Filipović, Spasojević, Mirković, Trener: Serafimović.

Partizan: Rističević, Kasum 2, F.Janković 2, Lukić 1, Tomić 1, Lazić, M.Janković 3, Dori 1, Manojlović 2, Radanović 1, Radonjić 3, Aksentijević 1, Belopavlović, Vučinić 2. Trener: Ćirić.

Ostali mečevi petog kola igraju se u petak: Crvena zvezda – Radnički, Vojvodina – Šabac, Nais – Zemun.

Plasman: Partizan 13, Šabac 12, Vojvodina 10, Crvena zvezda 9, Radnički 3, Valjevo 3, Nais i Zemun bez bodova.(Partizan i Valjevo su odigrali po pet, ostali po četiri utakmice)