Cena za 12 termina mesečno iznosi 4.500rsd, dok je za 8 termina mesečno cena 4.000rsd.

12 termina: Ponedeljak-petak od 18h-19h,
Subota od 11-12h i 12-13h.

8 Termina: Subota, Nedelja od 18h-19h

Dva lica crno-belih u Breši

Marko Janković Foto:Sportyfoto/Facebook

Partizan je u sedmom kolu Lige šampiona, na gostovanju u Breši pokazao dva lica. Posle jako lošeg izdanja u prvih desetak minuta, u nastavku meča pružio je vrlo dobru igru i bio dostojan proitivnik daleko iskusnijoj ekipi, koja je na kraju slavila pobedu od 13:9.

Breša je crno-bele uhvatila “na prepad” i u prvoj četvrtini povela sa 7:0. Imali su domaći i prednost od 9:1. Sredinom druge deonici crno-beli su uspostavili ravnotežu, a od treće i počeli da postepeno “tope” prednost jednog od kandidata za najviši plasman u Ligi šampiona.

U trećoj četvrtini Partizan je prvi put prišao na pet golova zaostatka (10:5), a u istom ritmu gosti su nastavili i u poslednjih osam minuta. Već posle par minuta poslednje deonice crno-beli su imali šansu da priđu i na “-4”, ali nisu realizovali peterac kod rezultata 11:5. Što nisu uspeli tada, postignli su u poslednja dva minuta, prišavši na 12:8. Posle gola Rica iz peterca za 13:8, Marko Manojlović je pet sekundi pre kraja postavio konačan rezultat. Verovatno je u drugom poluvremenu došlo i do malog opuštanja u igri Breše, što su crno-beli kaznili, ali sigurno je da ni domaćima nije bilo svejedno s kojom će razlikom slaviti, jer će u ovoj grupi moždai gol razlika odlučivati o putnicima na Fajnal Ejt.

U svakom slučaju, crno-beli su u drugom poluvremenu pokazali da imaju veliki potencijal, pa su na kraju nagrađeni aplauzima i podrškom nekoliko desetina navijača koji su ih bodrili u Breši.

-Prvu četvrtinu smo odigrali bezvoljno, ništa nije išlo kako treba,  ni jednom nismo uspeli da se odbranimo sa igračem manje. Breša je iskoristila svoje prve četiri šanse sa igračem više. Posle razgovora na pauzi, momci su se trgli, podigli su tenziju, zaigrali mnogo bolje pre svega u odbrani, ulazili su čvršće u duele sa igračima Breše. Nisu im dozvoljavali da lako stvaraju šanse. Iz dobre odbrane došao je i napad. Taj model je put kojim ovaj tim treba da ide- ocenio je trener Partizana Stefan Ćirić.

Breša – Partizan 13:9 (7:0, 2:2, 2:3, 2:4)

Bazen u Breši. Gledalaca: 1.000. Sudije: Dervijeu (Francuska) i Mustata (Rumunija). Igrač vioše: Breša 12  (5), Partizan 10 (4). Peterci: Breša 1 (1), Partizan 2 (1).

Breša: Del Luongo, Balzarini, K. prešuti, Guidi 1, Pasković 2, Rico 2, Muslim 2, Nora 1, N. Prešuti 2, Bertoli, Janović 1, Vukčević 2, Moreti. Trener: Bovo.

Partizan: Rističević, Kasum, F. Janković, Lukić, Lazić 1, Tomić 1, M. Janković 3, Andrejević , Manojlović 1, Radanović 1, Radonjić 1, Aksentijević 1, Belopavlović. Trener: Ćirić.

U osmom kolu LŠ, crno-beli će se ponovo sastati sa Brešom, ali na Banjici (24. januara).

A grupa Lige šampiona, sedmo kolo: OŠC Budimpešta – Dinamo Moskva 5:10, Breša – Partizan 13:9, Olimpijakos – Jug 8:6, Barseloneta – Hanover u četvrtak.
    Plasman: 1. Olimpijakos 19, 2. Dinamo 14, 3. Breša 13, 4. Jug 10, 5. Barseloneta (meč manje) 9, 6. OŠC 6, 7. Hanover (meč manje) 6, 8. Partizan bez bodova