Cena za 12 termina mesečno iznosi 4.500rsd, dok je za 8 termina mesečno cena 4.000rsd.

12 termina: Ponedeljak-petak od 18h-19h,
Subota od 11-12h i 12-13h.

8 Termina: Subota, Nedelja od 18h-19h

Srbija pobedila Francusku za prvo mesto u B grupi EP

LEN European Water Polo Championships 2016 Serbia SRB (White) Vs Malta MLT (Blue) Men 7 NIKIC Slobodan SRB Kombank Arena, Belgrade, Serbia Day03 12-01-2016 Photo G.Scala/Insidefoto/Deepbluemedia

Pred 11.000 navijača u Areni Srbija je, u trećem kolu B grupe Evropskog prvenstva, savladala Francusku sa 16:8 16:8 (3:4, 4:2, 3:1, 6:1) i overila prvo mesto u grupi. Prekosutra u osmini finala igra sa Slovačkom.

Nije dobro krenulo po srpski tim. U prvoj četvrtini nedovoljno ubedljiva igra u napadu i nesigurna u odbrani. dobro je branio golman Francuza Remi Garso. U prvih osam minuta srpski tim je vodio samo jednom (2:1), a Francuzi su neočekivano otišli na prvi odmor sa prednošću (4:3).

Prvi put sa dva gola prednosti naši reprezentativci su poveli na 2.18 pre kraja poluvremena, kada je Nikola Jakšić, posle asistencije golmana Mitrovića isplivao kontru preko pola terena i pogodio za 6:4. Izjednačili su Francuzi na 6:6, ali uz zvuk sirene za kraj druge četvrtine, Andrija Prlainović je odveo Srbiju na 7:6.

Nisu se predavali gosti, na 7:7 izjednačio je Kruzija, savladavši u drugom minutu drugog poluvremena Gojka Pijetlovića, koji je između druge i treće deonice zamenio Branislava Mitrovića. Ali, stvari su počeli da dolaze na svoje mesto. Otišli su Delfini do poslednjeg odmora na 10:7, a u poslednjih osam minuta su pokazali da razlika u kvalitetuz dve ekipe nije mala.

Srbija je igrala u sastavu: G. Pijetlović, Mandić 1, Gocić, Ranđelović, Ćuk 2, D. Pijetlović, Nikić 2, Aleksić 1, Jakšić 2, Filipović 2, Prlainović 3, S. Mitrović 2, B. Mitrović.

–Dobro nam je došla ova malo jača utakmica, posle duela sa Maltom, a pre susreta sa Slovačkom. Nismo igrali kako umemo, pravili smo greške. Međutim meč sa rivalom koja možda nije iz vrha, ali nije ni autsajder, dobro dođe stručnom štabu i svima nama da sagledamo šta nije valjalo i vidimo šta treba ispraviti – kaže trostruki strelac Andrija Prlainović. – Francuska je fizički izuzetno spremna, igra čvrsto, atletski ozbiljna ekipa. Za mene njihova igra protiv nas nije iznenađenje, već poraz od Hrvatske. U rangu je ekipa poput Rumunije, Nemačke. Nije isključeno da nekome od favorita pomrsi račune.