Koje je godište Vaše dete?

Da li ima plivačke sposobnosti?

Zvanična prezentacija Vaterpolo kluba PARTIZAN

Revijom golova proslavljena 28. titula

Partizan je tačku na sezonu stavio ubedljivom pobedom nad Valjevom u  10. kolu Superlige – 23:4 (6:1, 7:1, 6:1, 4:1).

Crno-beli su novu, 28. titulu nacionalnog šampiona obezbedili još u subotu, pobedom nad Šapcem, pa je današnji meč protekao u svečarskoj, slavljeničkoj  atmosferi, Ipak,crno-beli su u meč ušli svom snagom,iako utakmica nije ništa odlučivala. Nisu hteli da ostanu dužni navijačima, koji su ih bodrili pod prvog minuta.

Brzo je do izražaja došla velika razlika u kvalitetu.U prvom poluvemenu rešetali su crno-beli gol Valjeva sa svih strana, pa su već na poluvremenu imali 11 golova prednosti (13:2). U prvoj polovini meča za ogotke je najraspoloženiji bio Đorđe Tanasković, petostruki strelac u prvoj i drugoj četvrtini.

Ni u drugom poluvremenu domaći nisu spuštali gas i došli do još jedne ubedljive pobede.

Posle utakmice kapitenu Partizana Nikoli Jakšiću šampionski pehar je uručio predsednik VSS Milorad Krivokapić, a Nemanja Marijan, generalni sekretar VSS, je uručivao medalje.

Partizan Raiffeisen – Valjevo Gorenje 23:4 (6:1, 7:1, 6:1, 4:1)

Bazen Banjica. Gledalaca: 700. Sudije: Jovančević (Vrnjačka Banja) i Milović (Beograd). Igrač više: Partizan 8 (7), Valjevo 3 (1). Peterci: Partizan 1 (0).

PARTIZAN RAIFFEISEN: Dobožanov, Radanović 2, F. Janković 1, Repanović 1, Toholj, Manojlović 1, Drašović 4, Kasum 1, Jakšić 1, Tanasković 6, Vučinić 1, M.Janković 3, Belopavlović, Radojević 2. Trener: Ćirić.

VALJEVO: Spasojević, Arsenović, Stanić 1, Marković 1, Radulović 1, Rackov, Mitić, Gligorijević, Popović 1, Nešović, Đorđević, Filipović, Ilić, Savić. Trener: Serafimović.