Cena za 12 termina mesečno iznosi 4.500rsd, dok je za 8 termina mesečno cena 4.000rsd.

12 termina: Ponedeljak-petak od 18h-19h,
Subota od 11-12h i 12-13h.

8 Termina: Subota, Nedelja od 18h-19h

Regionalna liga: Partizanu bod u Kragujevcu

asanovicPartizan nije uspeo da dođe do „celog plena“ na gostovanju u Kragujevcu, u 12. kolu Regionalne lige.

Sa Radničkim je odigrao nerešeno 7:7, u neočekivano izjednačenom i napetom susretu.

Posle startnog vođstva Radničkog (1:0, 2:1), crno-beli su do kraja prve četvrtine preokrenuli na 4:2. Kragujevčani su u drugoj četvrtini serijom od 3:0 ponovo došli u vođstvo (5:4), a na veliki odmor se otišlo nerešenim rezultatom, jer je tri sekunde pre kraja Tikas sa igračem više pogodio za 5:5. U trećoj deonici Stojanović je odveo crno-bele na 6:5, ali u poslednju četvrtinu se ušlo s nerešenim rezultatom (6:6).

Partizan je mnogo više napadao, šutirao ka golu, ali istakao se čuvar mreže domaćih Lazar Dobožanov.

Na 6.25 do kraja Mateja Asanović je odveo Partizan na 7:6, dugo je taj rezultat stajao na semaforu, izgledalo je da će se tako i završiti, ali na 11 sekundi pre kraja Nikola Tomašević, svojevremeno igrač Partizana, je pogodio za izjednačenje i konačnih 7:7

Radnički – Partizan 7:7 (2:4, 3:1, 1:1, 1:1)

Bazen SC Park. Gledalaca: 500. Sudije: Putniković (Beograd), Stanojević (Jagodina).Igrač više: Radnički 7 (2), Partizan 10 (4). Peterci: Radnički 1 (1).

RADNIČKI: Dobožanov (18 odbrana), Šmider 1, Jelača, Joksimović 1, Martinić 1, Toholj, Pilipenko 1, Lekić, Panajotović 1, Bosić, Manić, Tomašević 2, Đerković, Ganić. Trener: Stevanović.

PARTIZAN: Rističević, Gilen 1, Tikas 1, Manojlović, Subotić, Drašović, Gogov 1, Radojević, Vico, Tanasković 1, Stojanović 1, Asanović 2, Brakočević, Lazić. Trener: Vujasinović.

U drugom današnjem srpskom duelu u 12. kolu Regionalne lige Crvena zvezda je pobedila Vojvodinu sa 10:9. Međutim, na ovaj verovatno nije stavljena tačka.

Naime, Zvezda je u ovom susretu igrala sa trojicom pojačanja Srđanom Aksentijevićem, Draganom Draškovićem i Filipom Kljajevićem. Rukovodstvo Regionalne lige (i pored protivljenja Vaterpolo saveza Srbije), njih trojicu nije registrovala za takmičenje, jer su, kako je navedeno, tokom sezone igrali za gruzijsku Lokomotivu u Ligi šampiona.

Aksentijević, Kljajević i Drašković su igrali i u petak u pobedi Zvezde nad Radničkim (8:5) i zbog toga je Upravni odbor RTVL danas doneo odluku da se meč umesto postignutim registruje rezultatom 5:0 za Radnički, a da se Zvezdi oduzme šest bodova i da se kazni sa 5.000 evra.

Rezultati 12. kola Regionalne lige: Vojvodina – Crvena zvezda 9:10, POŠK – Jug 2:16, Mornar – Jadran 8:11, Radnički – Partizan 7:7.

Tabela po postignutim rezultatima (bez oduzimanja šest bodova Crvenoj zvezdi i registrovanja mečeva protiv Vojvodine  i Radničkog službenim rezultatima): Jug 33, Primorje 27, Jadran 27, Partizan 18, Mladost 16, Crvena zvezda 12, Mornar 10, POŠK 7, Vojvodina 3, Radnički 3.

Primorje i Mladost su odigrali 10, ostali po 11 mečeva.