Poraz u Herceg Novom

Partizan je u 16. kolu Regionalne lige u gostima izgubio od Jadrana iz Herceg Novog sa 16:8 (6:1, 1:4, 5:2, 4:1)

Jak ritam utakmica, povrede i bolesti s kojima su crno-beli mučili muku prethodnih dana su uzeli danak. I u Herceg Novom crno-beli su igrali bez nekoliko standardnih prvotimaca, a Jadran je od početka nametnuo svoj ritam i već posle osam minuta vodio sa 6:1. Ipak, u drugoj četvrtini Partizan je uspeo da preuzme inicijativu i priđe na dva gola zaostatka (7:5). Još jednom su crno-beli prišli na “-2”, kada je Radojević smanjo na 8:6. Ubrzo je Jadran stekao tri gola prednosti (9&), a kada je u tri uzastopna napada u završnici treće četvrtine serijom od 3:0 otišao na 12:6, bilo je jasno da će teško doći do preokreta.

Jadran Carine – Partizan Raiffeisen 16:8 (6:1, 1:4, 5:2, 4:1)

Bazen u Igalu. Sudije Đurašković (Crna Gora) i Stanojević (Srbija). Isključenja: Jadran 10, Partizan 12

JADRAN CARINE: Kandić, Ukropina 4, Popadić, Kovačić 1, Vidović 1, Markulov 2, Baničević 1,  Gardašević, Radović 3, Petković 3, Spajić 1, Pješivac, Ščepanović, Moskov. Trener: Gojković.
    PARTIZAN RAIFFEISEN: Belopavlović, Japundžić 1, F. Janković 1, Repanović 1, Lazić, Tomić, Drašović, Andrejević, Jakšić 3, Radojević 1, Stojanović 1, Vučinić, Bulajić, Toholj. Trener: Milenković.

Regionalna liga, 16. kolo: Budva – Mladost 8:12, Jadran (HN) – Partizan 16:8, Jadran (S) – Vojvodina 11:6, Primorje – Mornar u četvrtak.

Plasman: Jug 39 (14 utakmica), Jadran (HN) 31 (15), Mladost 28 (14), Partizan 22 (14), Mornar 20 (13), Primorje 14 (14), Budva 13 (14), Jadran (S) 10 (14), Vojvodina 6 (14).