Cena za 12 termina mesečno iznosi 4.500rsd, dok je za 8 termina mesečno cena 4.000rsd.

12 termina: Ponedeljak-petak od 18h-19h,
Subota od 11-12h i 12-13h.

8 Termina: Subota, Nedelja od 18h-19h

Partizan pružio jak otpor Primorju

jaksvl

Crno-beli u 14. kolu nisu uspeli da iznenade Primorje, ali zaslužuju pohvale za većim delom mečai jak otpor jednom od najboljih timova Evrope, koji je na Banjici pobedio sa 14:8 (3:2, 5:2, 3:3, 3:1).

Mladi Partizanov sastav je veoma hrabro ušao u meč protiv velikog favorita. Riječani su već posle nepunih 30 sekundi poveli golom Muslima iz peterca, ali pogocima Jakšića i Gogova, crno-beli su na 3.20 pre prvog odmora vodili (2:1). Vođstvo su ispustili deset sekundi pre kraja prve četvrtine, kada je Bošković pogodio za 3:2.

Izjednačena borba nastavljena je i u drugoj četvrtini, Partizan se odlično branio, a Jakšić je na sredini ovog dela izjednačio na 3:3. Međutim, u 13. minutu je Primorje, koje je u Beograd došlo nekompletno, povelo sa dva razlike golom Radua (5:3). Na 41 sekundu pre kraja poluvremena bivši igrač Partizana Nikola Dedović je Riječanima doneo i „plus 3“ (7:4), a uz zvuk sirene za kraj druge četvrtine Muslim je postavio konačan rezultat prvog poluvremena.  Crno-bele su koštale greške u napadu, brzopleto izvedene akcije. Posle dosta propuštenih šansi u napadu popustila je i koncentracija u odbrani, što su gosti kažnjavali.

Već na početku drugog poluvremena Radu je prevario odbranu domaćih i lob udarcem savladao odličnog Rističevića za 9:4. Nije bilo predaje, jer ubrzo je ušao  Partizan u sjajnu seriju od 3:0 (Subotić, Jakšić iz peterca, opet Subotić) i na sredini treće četvrtine prišao na 7:9, ali do poslednjeg odmora gosti su se vratili na „+4“.

U četvrtoj deonici fizički jača ekipa Primorja, predvođena iskusnim Petrom Muslimom, je znala da uveća vođstvo.

Partizan Rajfajzen –  Primorje 8:14 (2:3, 2:5, 3:3, 1:3)

Bazen Banjica. Gledalaca: 300. Sudije: Virijević i Golijanin (obojica Srbija). Igrač više: Partizan 7 (2), Primorje 10 (3). Dva igrača više: Partizan 1 (1), Primorje 1 (0). Peterci: Partizan 3 (2), Primorje 1(1)

PARTIZAN RAJFAJZEN: Rističević (14 odbrana), Gilen, Tikas, Lazić, Subotić 3, Drašović, Gogov 1, Jakšić 3 , Vico, Tanasković, Stojanović, Asanović 1, Brakočević, Vučinić. Trener: Vujasinović.

PRIMORJE: Jelovina (10 odbrana), Vrlić, Radu 2, Krapić 1, Peroš, Vukičević, Muslim 5, Petrović 1, Dedović 2, Mudražija, Bošković 2, Ćubranić, Buljubašić. Trener: Asić.

IZJAVE

Trener Partizana Vladimir Vujasinović je prokomentarisao:

-Bila je ovo dosta bolja utakmica od one koju smo sa Primorjem igrali u Rijeci, delom i zbog toga što je naš rival došao bez četvorice standardnih prvotimaca. Ipak, razlika je mogla da bude i manja, da smo koristili sve velike šanse. Ali, bitno je da smo dolazili do šansi, da smo popravili napad. Prevagu su doneli golovi Primorja iz daljine. Neki od njih su, po meni, postignuti i iz faulova. U svakom slučaju čestitam Primorju na pobedi i na kvalitetnoj partiji, iako ekipa nije bila kompletna.

Kapiten Dimitrije Rističević nije zadovoljan onim što je ekipa pružila:

-Mogli smo da dođemo i do boljeg rezultata, pogotovo što je Primorje došlo bez četiri važna igrača. Mogli smo da pružimo više.

REZULTATI

Ostali rezultati 14. kola: Jadran – Vojvodina 21:9, Jug – Radnički 16:2, Crvena zvezda – Mladost nije odigrano jer je Zvezda kažnjena isključivanjem iz takmičenja. Slobodni POŠK i Mornar.