Partizan pobedom otvorio sezonu u Regionalnoj ligi

Partizan je pobedom u gostima otvorio učešće u 10. regionalnoj ligi. Srpski šampion je u prvom kolu u gostima pobedio kotorski Primorac sa 10:7.

Do četvrte četvrtine vodila se izjednačena borba. Na početku poslednjeg dela Gluhaić je izjednačio na 7:7, ali u poslednjih šest minuta Marko Janković sa dva gola i Radojević su odveli Partizan ka pobedi.

Ostali rezultati 1. kola:Jadran (S)- Mornar 13:8, Mladost – Budva 13:7, Jug – Jadran (HN)9:3, Primorje – POŠK 7:9.

Primorac – Partizan 7:10 (2:2, 1:2, 3:3,1:3)

Sudije: Obradović i Putiniković. Igrač više: Primorac 8, Partizan 15. Peterci: Partizan 1 (1).

Primorac:Šubladze, Matković, Crepulja 1, Petrović 2, Gluhaić 3, Gopčević, Todorović, Vukmirović, Latinović, Grgurević, Vukasović 1, Paunović, Radnjić, Konatar. Trener: Vico.

Partizan: Rističević, Kasum, F.Janković, Lukić 1, Lazić 1, Radanović 2, M.Janković 4, Andrejević, Manojlović, Radojević 2, Radonjić, Aksentijević, Belopavlović, Vučinić 1. Trener: Ćirić