Kvalifikacioni turnir Kupa Srbije za 14-godišnjake

KVALIFIKACIONI TURNIR KUPA REPUBLIKE SRBIJE 2018/2019 ZA 14-GODIŠNJAKE (godište 2005. i mlađi)

GRUPA A : Beograd 1, Taš 1, Partizan 2, PNBG, Singidunum, Stari Grad, Zemun 2, Banjica

 

DOMAĆIN: VK »Banjica« – Beograd, tel. 011/2668 – 143, fax. 011/ 2661 – 837
DATUM ODIGRAVANJA TURNIRA: 09. – 12.11.2018.god.
MESTO ODIGRAVANJA TURNIRA: SRC »Banjica«
DELEGATI: Mihajlo Ćirić i Goran Arnautović
SUDIJE: Đorđe Velkić, Miloš Zeljković, Nenad Golijanin, Ivanka Raković-Krstonošić, Dario Balažević, Rastko Prlić i Vladan Sivčev

I KOLO petak 09.11.2018.

8.00 Beograd 1 – Banjica
9.00 Taš 1 – Zemun 2
10.00 PNBG – Singidunum
11.00 Partizan 2 – Stari Grad

II KOLO petak 09.11.2018.

17:00 Banjica – Singidunum
18:00 Stari Grad – PNBG
19:00 Beograd 1 – Taš 1
20.00 Zemun 2 – Partizan 2

III KOLO subota 10.11.2018.

8.00 Taš 1 – Banjica
9.00 PNBG – Zemun 2
10.00 Singidunum – Stari Grad
11.00 Partizan 2 – Beograd 1

IV KOLO subota 10.11.2018.

17:00 Banjica – Stari Grad
18:00 Zemun 2 – Singidunum
19:00 Beograd 1 – PNBG
20.00 Taš 1 – Partizan 2

V KOLO nedelja 11.11.2018.

8.00 PNBG – Taš 1
9.00 Singidunum – Beograd 1
10.00 Stari Grad – Zemun 2
11.00 Partizan 2 – Banjica

VI KOLO nedelja 11.11.2018.

17:00 Banjica – Zemun 2
18:00 Beograd 1 – Stari Grad
19:00 Taš 1 – Singidunum
20.00 Partizan 2 – PNBG

VII KOLO ponedeljak 12.11.2018.

8.00 PNBG – Banjica
9.00 Stari Grad – Taš 1
10.00 Zemun 2 – Beograd 1
11.00 Singidunum – Partizan 2

Tehnički sastanak 09.11.2018 u 07:30 na bazenu SC Banjica

GRUPA B : Partizan 1, Zemun 1, Crvena Zvezda, TENT, Beograd 2, Taš 2, Košutnjak

DOMAĆIN: VK »Banjica« – Beograd, tel. 011/2668 – 143, fax. 011/ 2661 – 837
DATUM ODIGRAVANJA TURNIRA: 21. – 25.11.2018.god.
MESTO ODIGRAVANJA TURNIRA: SRC »Banjica«
DELEGATI: M. Ćirić i G. Arnautović
SUDIJE: Ivanka Raković-Krstonošić, Ivan Raković, Nenad Golijanin, Lazar Anđelić, Miodrag Stefanović, Dario Balažević, Đorđe Velkić i Rastko Prlić

I KOLO sreda 21.11.2018.

18:00 Zemun 1 – Košutnjak
19:00 Crvena Zvezda – Taš 2
20.00 TENT – Beograd 2

Slobodan Partizan 1

II KOLO petak 23.11.2018.

9.00 Beograd 2 – Crvena Zvezda
10.00 Taš 2 – Zemun 1
11.00 Košutnjak – Partizan 1

Slobodan TENT

III KOLO petak 23.11.2018.

19:00 TENT – Košutnjak
20.00 Beograd 2 – Taš 2
21.00 Crvena Zvezda – Partizan 1

Slobodan Zemun 1

IV KOLO subota 24.11.2018.

8.00 Košutnjak – Beograd 2
9.00 Zemun 1 – Crvena Zvezda
10.00 Partizan 1 – TENT

Slobodan Taš 2

V KOLO subota 24.11.2018.

18:00 TENT – Zemun 1
19:00 Taš 2 – Košutnjak
20.00 Beograd 2 – Partizan 1

Slobodna Crvena Zvezda

VI KOLO nedelja 25.11.2018.

8.00 Zemun 1 – Beograd 2
9.00 Crvena Zvezda – TENT
10.00 Partizan 1 – Taš 2

Slobodan Košutnjak

VII KOLO nedelja 25.11.2018.

18:00 Taš 2 – TENT
19:00 Košutnjak – Crvena Zvezda
20.00 Partizan 1 – Zemun 1

Slobodan Beograd 2

Tehnički sastanak 21.11.2018 u 17:30 na bazenu SC Banjica