Internacionalni turnir: Nove kanonade Srbije

lopteeeSelekcija Srbije je  i u četvrtog dana Internacionalnog turnira za 15-godišnjake na Banjici rešetala mreže rivala.

U petom kolu je pobedila Gruziju sa ogromnih 22-2. Brzo je do izražaja došla razlika u kvalitetu, a puleni selektora Nenada Vasilovskog, željni dokazivanja, nisu “spuštali gas” do kraja susreta.

Ni u večernjem delu programa srpski tim je bio ubedljiv. Nemačka je , prema očekivanju, bila teži rival od Gruzije, ali nedovoljno da izbegne visok poraz. Srbija je slavila sa 16:4. U poslednjem kolu protiv Mađarske našem timu je dovoljan i bod da ostane na prvom mestu.

A GRUPA  B GRUPA
1. SRBIJA 15 (5 utakmica)
2. MAĐARSKA 12 (5)
3. ITALIJA 12 (5)
4. NEMAČKA 6 (5)
5. RUMUNIJA 6 (5)
6. GRUZIJA 3 (5)
7. BUGARSKA 0 (6)
1. CRNA GORA 10 (4)
2. HRVATSKA 10 (4)
3. AUSTRALIJA 9 (4)
4. SLOVAČKA 3 (4)
5. MALTA 3 (4)
6. SAUDIJSKA ARABIJA 0 (4)
1. avgust:

08:30 ITALIJA – NEMAČKA 11-4
09:50 RUMUNIJA – MAĐARSKA 9-13
11:10 BUGARSKA – GRUZIJA 8-11

17:30 NEMAČKA – BUGARSKA 16-1
18:50 MAĐARSKA – ITALIJA 9-12
20:10 SRBIJA – RUMUNIJA 15-3

2. avgust

16:00 GRUZIJA – NEMAČKA 5-20
17:20 BUGARSKA – MAĐARSKA 3-20
18:40 ITALIJA – SRBIJA 6-14

3. avgust

16:00 MAĐARSKA – GRUZIJA 17-5
17:20 RUMUNIJA – ITALIJA 2-15
18:40 SRBIJA – BUGARSKA 20-1

4. avgust

08:30 BUGARSKA – RUMUNIJA 6-11
09:50 NEMAČKA – MAĐARSKA 8-15
11:10 GRUZIJA – SRBIJA 2-22

17:30 ITALIJA – BUGARSKA 21-1
18:50 RUMUNIJA – GRUZIJA 13-5
20:10 SRBIJA – NEMAČKA 16-4

5. avgust

16:00 NEMAČKA – RUMUNIJA
17:20 GRUZIJA – ITALIJA
18:40 MAĐARSKA – SRBIJA

1. avgust

13:00 SLOVAČKA – AUSTRALIJA 8-9
14:20 CRNA GORA – SAUDIJSKA ARABIJA 35-0
15:40 HRVATSKA – MALTA 19-7

2. avgust

09:00 MALTA – AUSTRALIJA 5-13
10:20 SAUDIJSKA ARABIJA – SLOVAČKA 4-26
11:40 HRVATSKA – CRNA GORA 11-11

3. avgust:

09:00 AUSTRALIJA – SAUDIJSKA ARABIJA 24-2
10:20 CRNA GORA – MALTA 17-3
11:40 SLOVAČKA – HRVATSKA 6-17

4. avgust

13:00 MALTA – SAUDIJSKA ARABIJA 18-6
14:20 HRVATSKA – AUSTRALIJA 18-6
15:40 CRNA GORA – SLOVAČKA 17-9

5. avgust

09:00 SAUDIJSKA ARABIJA – HRVATSKA
10:20 AUSTRALIJA – CRNA GORA
11:40 SLOVAČKA – MALTA

MEČEVI ZA KONAČAN PLASMAN

6. avgust

08:30 A6 – B6 za 11. mesto
09:50 A5 – B5 za 9. mesto
11:10 A4 – B4 za 7. mesto

13:00 A3 – B3 za 5. mesto
14:20 A2 – B2 za 3. mesto
15:40 A1 – B1 FINALE