Internacionalni turnir: Delfini napunili mrežu Bugara

DSCF5523Reprezentacija Srbije nastavila je niz pobeda na Internacionalnom turniru za igrače rođene 2001. i mlađe na Banjici.

U četvrtom kolu 15-godišnjaci Srbije su napunili mrežu Bugarske (20:1) i vode u A grupi sa maksimalnih devet bodova izu tri meča (u prvom kolu su bili slobodni). Po devet bodova imaju i Italija i Mađarska, ali sa po utakmicom više od Srbije. U četvrtak mlade Delfine očekuju susreti sa Gruzijom i Nemačkom, a u petak u derbiju poslednjeg kola takmičenja po grupama sastaće se sa Mađarskom.

U B grupi tri pobede ima Australija. Drugo mesto sa po sedam bodova dele Crna Gora i Hrvatska, čiji je međusobni duel završen bez pobednika.

U selekciji Srbije na turniru igraju četvorica vaterpolista Partizana: Slavković, Branković, Mitrović i Bućan.

Sastav Srbije :Mišović (Crvena zvezda),Slavković (Partizan),Eraković (Šabac), Bojović (Radnički),Mihailović (Crvena zvezda), Rončević (Vojvodina), Ćetković (Zemun), Radović (Crvena zvezda), Branković (Partizan), Milojević (Crvena zvezda), Stanojević (Radnički),Kovačević (Zemun),Mitrović (Partizan),Marić (Vojvodina),Bućan (Partizan).
Selektor je Nenad Vasilovski, a u stručnom štabu su još treneri: Mijalkovski, Božić, Filipović i Stanković.

A GRUPA  B GRUPA
1. SRBIJA 9 (3 utakmice)
2. ITALIJA 9 (4)
3. MAĐARSKA 9 (4)
4. NEMAČKA 6 (3)
5. GRUZIJA 3 (3)
6. RUMUNIJA 0 (3)
7. BUGARSKA 0 (4)
 1. AUSTRALIJA 9 (3 utakmice)
2. CRNA GORA 7 (3)
3. HRVATSKA 7 (3)
4. SLOVAČKA 3 (3)
5. MALTA 0 (3)
6. SAUDIJSKA ARABIJA 0 (3)
1. avgust:

08:30 ITALIJA – NEMAČKA 11-4
09:50 RUMUNIJA – MAĐARSKA 9-13
11:10 BUGARSKA – GRUZIJA 8-11

17:30 NEMAČKA – BUGARSKA 16-1
18:50 MAĐARSKA – ITALIJA 9-12
20:10 SRBIJA – RUMUNIJA 15-3

2. avgust

16:00 GRUZIJA – NEMAČKA 5-20
17:20 BUGARSKA – MAĐARSKA 3-20
18:40 ITALIJA – SRBIJA 6-14

3. avgust

16:00 MAĐARSKA – GRUZIJA 17-5
17:20 RUMUNIJA – ITALIJA 2-15
18:40 SRBIJA – BUGARSKA 20-1

4. avgust

08:30 BUGARSKA – RUMUNIJA
09:50 NEMAČKA – MAĐARSKA
11:10 GRUZIJA – SRBIJA

17:30 ITALIJA – BUGARSKA
18:50 RUMUNIJA – GRUZIJA
20:10 SRBIJA – NEMAČKA

5. avgust

16:00 NEMAČKA – RUMUNIJA
17:20 GRUZIJA – ITALIJA
18:40 MAĐARSKA – SRBIJA

1. avgust

13:00 SLOVAČKA – AUSTRALIJA 8-9
14:20 CRNA GORA – SAUDIJSKA ARABIJA 35-0
15:40 HRVATSKA – MALTA 19-7

2. avgust

09:00 MALTA – AUSTRALIJA 5-13
10:20 SAUDIJSKA ARABIJA – SLOVAČKA 4-26
11:40 HRVATSKA – CRNA GORA 11-11

3. avgust:

09:00 AUSTRALIJA – SAUDIJSKA ARABIJA 24-2
10:20 CRNA GORA – MALTA 17-3
11:40 SLOVAČKA – HRVATSKA 6-17

4. avgust

13:00 MALTA – SAUDIJSKA ARABIJA
14:20 HRVATSKA – AUSTRALIJA
15:40 CRNA GORA – SLOVAČKA

5. avgust

09:00 SAUDIJSKA ARABIJA – HRVATSKA
10:20 AUSTRALIJA – CRNA GORA
11:40 SLOVAČKA – MALTA

MEČEVI ZA KONAČAN PLASMAN

6. avgust

08:30 A6 – B6 za 11. mesto
09:50 A5 – B5 za 9. mesto
11:10 A4 – B4 za 7. mesto

13:00 A3 – B3 za 5. mesto
14:20 A2 – B2 za 3. mesto
15:40 A1 – B1 FINALE