Banjica nastavila niz trijumfa

Ekipa Banjice je upisala i osmu prvenstvenu pobedu.

Igrači drugog tima Partizana su na svom bazenu savladali nimalo naivnu ekipu niškog Naisa sa 10:6 (2:0,3:0,3:1,2:5). Crno-beli su od početka dominirali, uz odličnu odbranu postepeno uvećavali prednost. Nais je prvi gol postigao tek u drugom minutu drugog poluvremena, kad je smanjio na 6:1. Domaći su vodili sa 9:1, ali u završnici dozvolili Nišlijama da ublaže poraz.

-Odigrali smo odličnu utakmicu. Momci su na pravi način reagovali na ovako bitan meč, ispoštovali smo skoro sve dogovoreno – zadovoljan je trener Banjice Marko Bašić.-Nedopustivo je opuštanje u poslednjoj četvrtini. Ništa još nije gotovo. Pobedanad Naisom je već iza nas, jer u sledećem kolu igramo sa liderom, Starim gradom. Moramo da igramo još bolje ako želimo da nastavimo sa pobedama u udjemo u super ligu.

Banjica je igrala u sastavu: Šejat, Janošević, Barać, Budrak, Dukić, Velkić 2, Kakašvili 1, Tomić 4, Vićković, Davidović, Andrin 1,Jovanović 2, Vlahović, Smiljević.
    Prva A liga, 12. kolo: Banjica – Nais 10:6, Zemun – Dunav 10:6. U nedelju se sastaju Stari grad – Beograd i Valjevo – Taš.
    1. Stari grad 11 9 0 2 117:94 27
    2. Banjica 12 8 1 3 125:103 25
    3. Valjevo 11 7 2 2 115:91 23
    4. Zemun 12 7 1 4 119:115 22
    5. Nais 12 5 1 6 117:117 16
    6. Taš 11 4 1 6 94:108 13
    7. Beograd 11 2 1 8 98:120 7
    8, Dunav 12 0 1 11 95:139 1